آزمایش
بارداری

آزمایش خون بارداری بر اساس اندازه گیری میزان دقیق هورمون گنادوتروپین جفتی انسان (HCG) انجام می‌شود و بر اساس آن تشخیص بارداری صورت می‌گیرد.

دانلود نسخه

آزمایش
​​​​​​​پاپ اسمیر

ازجمله آزمایش‌های غربال‌گری است که برای تشخیص سرطان یا عواملی که منجر به سرطان گردن رحم خواهند شد، با نمونه برداری و آزمایش سلول‌شناسی گردن رحم دستگاه تولید مثلی زنان انجام می‌گیرد.

دانلود نسخه

آزمایش
​​​​​​​​عفونت‌های مقاربتی (STI)

بیماری‌های آمیزشی یا عفونت‌های منتقله آمیزشی نامی کلی برای بیماری‌های گوناگونی مانند زگیل تناسلی است که از طریق انواع روش‌های آمیزش جنسی (دهانی، مهبلی، مقعدی) انتقال پیدا می‌کنند.

دانلود نسخه

​«سلامتی‌تست»
راهی سریع و بدون نیاز به مراجعه به پزشک جهت چکاپ بیماری‌های آمیزشی

در صورتیکه می‌خواهید از سلامت خود یا دیگران پیرامون بیماری‌های مقاربتی و جنسی اطمینان حاصل کنید می‌توانید در این سایت نسخه پزشک متخصص را برای آزمایش‌های لازم دریافت نمایید.

دانلود نسخه
آیا به چکاپ نیاز دارم؟ (مشاوره رایگان)
سلامتی‌تست چگونه کار می کند؟
صفحه نخست
لیست نسخه‌های قابل دانلود

سوالات متداول سلامتی‌تست

نسخه پزشک چگونه به دست من می‌رسد؟

پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز در فرم «دریافت نسخه»، نسخه‌ای با مشخصات شما (نام و نام خانوادگی) و با مهر و امضای پزشک به صورت فایل تصویری در اختیارتان قرار می‌گیرد. با در اختیار داشتن نسخه دیجیتال (فایل تصویری) و یا پرینت نسخه دیجیتال دریافتی و مراجعه به آزمایشگاه، می‌توانید آزمایش‌های مورد نظر را انجام دهید.

آیا می‌توانم نسخه آزمایش را در دفترچه بیمه خودم داشته باشم؟

بله. پس از دریافت نخسه دیجیتال (تصویر نسخه پزشک) از «سلامتی‌تست»، با همراه داشتن دفترچه بیمه خود با مراجعه به مطب پزشکی که نسخه دیجیتال شما توسط ایشان آماده شده‌است (در ساعات پذیرش)، بدون نیاز به دریافت نوبت، رایگان و بدون پرداخت هزینه، می‌توانید نسخه خود را در دفترچه بیمه خود وارد نمایید.

آیا برای دریافت نسخه هزینه‌ای باید پرداخت کنم؟

در حال حاضر، دریافت نسخه پزشک متخصص برای آزمایش‌ها مبلغ 10‌هزار تومان است.

چگونه می‌توانم نسخه کاغذی پزشک را دریافت کنم؟

اگرچه برای انجام آزمایش نیاز نیست، پس از دریافت نخسه دیجیتال (تصویر نسخه پزشک) از «سلامتی‌تست» با مراجعه به مطب پزشکی که نسخه دیجیتال شما توسط ایشان آماده شده‌است (در ساعات پذیرش)، بدون نیاز به دریافت نوبت، رایگان و بدون پرداخت هزینه، می توانید نسخه مکتوب آزمایش های خود را دریافت نمایید.

کدام آزمایشگاه‌ها، برای بیماری های مقاربتی آزمایش انجام می‌دهند؟

تمامی آزمایشگاه‌های تشخیص طبی (پاتوبیولوژی) آزمایش بیماری‌های مقاربتی را انجام می‌دهند.

آیا برای دریافت نسخه باید عضو سایت باشم؟

خیر. صرفا با پر کردن اطلاعات مورد نیاز در فرم «دریافت نسخه» می‌توانید نسخه مورد نظر خود را دریافت نمایید.

آیا آزمایشگاه‌ها برای انجام آزمایش، بدون نسخه کاغذی نیز آزمایش را انجام می‌دهند؟

بله. آزمایشگاه‌های تشخیص طبی بدون نسخه کاغذی و با در اختیار داشتن تصویر نسخه نیز آزمایش‌های شما را انجام خواهند داد.

آیا حتما باید نام و نام خانوادگی اصلی خود را وارد کنیم یا با نام مستعار هم می‌توانم آزمایش انجام دهم؟

برای دریافت نسخه از سایت «سلامتی‌تست» نیازی به درج نام و نام خانوادگی اصلی وجود ندارد. اما برخی از آزمایشگاه‌ها برای انجام آزمایش و مطابقت نام درج شده بر روی نسخه با فرد آزمایش‌دهنده، درخواست کارت شناسایی می‌کنند. در صورتیکه تمایل داشته باشید در چنین آزمایشگاه‌هایی آزمایش بدهید، لازم است نام و نام خانوادگی اصلی خود را برای درج در نسخه در فرم ثبت اطلاعات در «سلامتی‌تست» درج نمایید.